چاپ دیجیتال

بدیهی است چاپ افست در تیراژ پایین نه تنها مقرون به صرفه نیست بلکه به نوعی غییر ممکن است .در این عرصه چاپ دیجیتال به کمک آمده و به عنوان بهترین راه حل خود نمایی میکند .

چاپ دیجیتال می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن ، فایلهای پر حجم را در اندازه های متنوع و با بالاترین کیفیت و رنگ های زنده چاپ کند .

چاپ فضای باز (out door )

به چاپی اطلاق می شود که قادر است در برابر آب و اشعه تا ماهها و در مواردی تا سالها از خود مقاومت نشان دهد .

مقاومت چاپ های out door به موارد ذیل بستگی دارد

    جنس مدیا : که شامل فلکس ، بنر ، مش ، وینیل ، کاغذ دیواری ... مجتمع رسام افتخار دارد که به صورت مستقیم و بلا واسطه وارد کننده ی بنر و فلکس SUN بوده که با تراکم الیاف 500*300 و نیز 500*500 که دارای رنگ پذیری عالی و مقرون به صرفه و کوتینگ مناسب بوده و تصاویر شارپ و زند های را ارایه میدهد .
    نوع جوهر: مدیریت این مجموعه از سال 1390 اقدام به واردات مستقیم جوهر لارج فورمت از یکی از شرکت های معتبر چینی نمود که با استاندارد اروپا اقدام به تولید مینماید .جوهرهایی متناسب با انواع هدهای :زار ، کونیکا ، سیکو ، اسپکترا ، که تمامی آنها تحت عنوان SUN وارد شده و علاوه بر مصرف مجموعه ، به دلیل کیفیت بالا در کل کشوربین همکاران توزیع می گردد .
    نوع چاپگر : دستگاه نصب شده در این مجموعه از یکی از معتبر ترین شرکت های ارو پایی به نام یورو تک خریداری شده که دارای 6 هد قدرتمند اسپکترا 512 که دارای ریز دانگی 15 پیکولیتر میباشد یکی از کارآمد ترین دستگاهای فضای باز ( out door ) به گفته اهل فن بوده و مجال رقابت کیفی به دستگاهای چینی 4 رنگ با هد های ضعیف را نمی دهد .
    اپراتور: عنوان همین نکته کفایت میکند که محصول دستگاه دارای تحصیلات دانشگاهی در زمینه کامپیوتر بوده و مدت ده سال سابقه کاری در کار با تجهیزات پیشرفته مجتمع چاپ و تبلیغات رسام را دارد .

     

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .